Розвиток Кривбасу за участі молоді

З метою залучення молоді до політичного життя студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у Форумі «Розвиток Кривбасу за участі молоді», який організовано Інститутом політичного менеджменту 19.04.2019 р. та приурочено до Міжнародного дня солідарності молоді.

На заході було презентовано проект «Молодь Кривбасу діє» та акцентовано увагу на важливості неформальної освіти. Студенти групи ПУА-17-1 активно обговорювали питання щодо реформування різних сфер політичного, економічного та соціального життя суспільства.

Також організаторами було озвучено перспективи подальшого працевлаштування студентів-випускників.

Між громадською організацією «Політичний менеджмент» і кафедрою обліку, оподаткування, публічного управління та адміністрування Криворізького національного університету укладена домовленість про подальшу співпрацю.