Розпочалась реєстрація на щорічне командне змагання від Google - Hash Code

Hash Code - це змагання з командного програмування, організоване Google для студентів і фахівців з усього світу. Ви вибираєте свою команду і мову програмування, а Google вибирає інженерне завдання для вашого рішення. Конкурс цього року починається з кваліфікаційного онлайн-раунду (відбудеться 28 лютого), де ваша команда може змагатися з будь-якої точки світу, у тому числі з одного з хабів  Hash Code. Кращі команди будуть запрошені в офіс Google для фінального раунду (27 квітня).

Усі  охочі можуть зареєструвати свої команди у хабі Криворізького національного університету - офіційному українському хабі Hash Code до 25 лютого 2019 року. Для цього необхідно спочатку зареєструватися на g.co/hashcode. Після реєстрації учасникам буде доступна судейська система, в якій можна зібрати свою команду і обрати наш хаб.

Якщо у вас виникнуть питання, долучайтесь до групи Hash Code KNU: https://t.me/joinchat/Gy_VjgzJrj7-K2QRYVb1XQ