Результати цьогорічного Global Money Week приємно вражають!

9 квітня 2019 року оголошено найкреативніших та найактивніших учасників Всесвтнього тижня грошей в Україні.

Криворізький національний університет увійшов до ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти в регіонах України. Студенти і викладачі факультету економіки та управління бізнесом взяли активну участь у різноманітних заходах з фінансової грамотності: іграх, квестах, майстер-класах. До Всесвітнього тижня грошей разом зі студентами долучилися й учні шкіл та коледжів.

Відбір учасників Global Money Week 2019 до ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти здійснювався організаторами за критеріями: активність у соцмережах; релізи на сайтах; креатив та подача матеріалів; кількість залучених людей під час усіх заходів.

Дякуємо організатору та ідейному натхненнику Адаменко Марині Володимирівні, доценту кафедри фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку, Кашубіній Юлії Богданівні, декану факультету економіки та управління бізнесом, студентам факультету – Журавель Дар’ї, Іванченко Олені, Бондаренко Ксенії, Кліменко Костянтину, Величку Олександру за креатив та відповідальність, які дозволили на високому рівні організувати заходи Global Money Week у Криворізькому національному університеті, підвищивши фінансову обізнаність молоді.

Фотоальбом та звіти про заходи в межах міжнародної ініціативи Global Money Week за посиланням: https://www.facebook.com/feub1998/