Ректорський прийом з нагоди вручення дипломів

Відбувся ректорський прийом з нагоди вручення дипломів випускникам бакалаврату 2018 року. Ректор університету Микола Іванович Ступнік тепло привітав випускників і кращим з кращих, відмінникам навчання, і тим, хто відзначився в роки навчання активною життєвою позицією, участю у науково-дослідній роботі, у громадському, культурному, спортивному житті університету вручив Дипломи бакалаврів з відзнакою та Грамоти університету.

У церемонії вручення дипломів бакалавра взяли участь декани факультетів. Від їх імені з напутніми словами виступив декан будівельного факультету Валентин Іванович Астахов. Оплесками присутні вшанували батьків і рідних випускників. Слова вдячності своїм викладачам виголосили випускниця транспортного факультету Анастасія Попович та випускник гірничо-металургійного факультету Андрій Шевченко. Випускникам, їхнім батькам і усім присутнім своє мистецтво подарували Емір Зейналов, Валерія Курило, Андрій Жорняк. У заключному слові ректор університету Микола Іванович Ступнік побажав випускникам щастя на життєвих шляхах і успішного вступу до магістратури.