Продовжуються заходи, присвячені Дню соборності України

05 лютого 2019 року співробітники бібліотеки спільно з деканатом гірничо-металургійного факультету  провели плідну зустріч зі студентами гр. ГР-17-2. Хлопцям і дівчатам була доведена істинність історичної події возз'єднання Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою в єдину Українську державу та вплив цієї події на формування громадської думки.

Ця подія відбулася 22-го січня 1919 року в Києві на Софіївській площі, на якому був проголошений Акт злуки. День соборності - це державне свято, яке щорічно відзначається не лише громадськими і державними установами, але й українською діаспорою у всьому світі. В ознаменування цієї річниці співробітниками бібліотеки КНУ була підготовлена книжкова виставка на тему "За Україну, за її волю".