Подаруй усмішку дітям!

17 травня відбулась поїздка факультету інформаційних технологій з благодійною метою до Комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради. Приємно, що в цьому році до ФІТ приєдналися студенти транспортного факультету.

Окрім допомоги у вигляді предметів гардеробу, канцелярії, засобів гігієни, настільних ігор, косметичних засобів, солодощів тощо, факультет підготував розважальну програму для вихованців інтернату. Яскраві танці, музичні номери, цікаві та веселі конкурси – усе це викликало вир емоцій у дівчат і хлопців. Вони були активні, усміхнені й вдячні. У відповідь подарували свій виступ.

Вкотре переконуємось, що нас чекають, нам раді, ми потрібні таким дітям. І не лише своєю матеріальною допомогою, а й тими емоціями, тією силою доброти і віри в краще, обмін якими відбувається під час цих зустрічей.