Починаємо велопробігом новий навчальний рік

Уже втретє поспіль Криворізький національний університет напередодні початку навчального року збирає студентів, викладачів, небайдужих криворіжців для участі в традиційнім святі KNU Bike Picnic. Змінюються тільки роки - 2017, 2018, 2019, а інтерес до велосвята не зникає.

Ось і зараз на площі біля КНУ зібралися шанувальники цього виду спорту. Виступив ректор університету – Микола Ступнік, який наголосив на тому, що така акція допомагає згуртовувати колектив, зміцнювати здоров'я. Велосипедний транспорт дуже добре розвивається в Європі, де навіть перших осіб держави можна зустріти на цьому екологічному транспорті. Приємною новиною стало те, що на автомобільній стоянці біля нашого вишу завершується обладнання місць, на яких студенти та викладачі зможуть залишити свій велотранспорт і спокійно відвідувати лекції та семінарські заняття.

Привітали учасників та гостей також і організатори свята – Людмила Кругленко (КНУ), Кирил Тохтамиш (ГО «Велокривбас) та голова профкому КНУ Вадим Щокін.

Перед початком велопробігу прошли традиційні конкурси серед присутніх: на найбільше велосипедне колесо, на найменше колесо, на найповільнішу ізду, на самий нестандартний велосипед та інші. Переможці отримали призи від спонсора свята – профкому КНУ, який також забезпечив учасників та гостей свята напоями та морозивом.

Пікнік завершився і колона учасників на чолі з ректором університету Миколою Ступніком вирушила на вул. Пушкіна, 37 до корпусу №2, та після короткого відпочинку там повернулась до головного корпусу. Безпеку руху велоколони забеспечували автомобілі патрульної поліції.

Свято запам’яталося всім. Було висловлено деякі побажання з подальшої організації свята, які організатори взяли до уваги.
Бiльш докладно: Перший мiський ТВ канал "Байк-пикник в Кривом Роге стартовал"
Бiльш докладно: Перший мiський ТВ канал "ЛюдмилаКругленко - органiзатор "КНУ байк пiкнiк"
Більш докладно:  ТРК "Рудана", "Цей день" від 03.09.2019 р.