Підписання Меморандуму

03.09.2020 р. відбулась важлива подія – Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо і ректор Криворізького національного університету Микола Ступнік підписали Меморандум про співпрацю, метою якого є сприяння впровадженню якісної системи підготовки кадрів для гірничо-металургійної галузі регіону та України.

Криворізький національний університет щороку випускає гірників, металургів, ІТ-фахівців, механіків, будівельників, геодезистів, екологів та інших висококваліфікованих фахівців, переважна більшість яких працевлаштовується на «АрселорМіттал Кривий Ріг». Потужне підприємство радо приймає наших випускників, надаючи їм можливість професійного зростання та підвищуючи престиж професій гірничо-металургійної галузі.

Одним з головних напрямків співпраці відповідно до Меморандуму є освітній процес: КНУ здійснюватиме підготовку та перепідготовку студентів згідно із сучасними стандартами й вимогами роботодавця, братиме участь у міжнародних проєктах. Зі свого боку «АрселорМіттал Кривий Ріг» гарантує забезпечення для студентів університету проходження в структурних підрозділах підприємства всіх видів практик, стажувань, екскурсій, участь своїх фахівців в екзаменаційних комісіях.

Переконані, що співпраця Криворізького національного університету та металургійного гіганта «АрселорМіттал Кривий Ріг» – крок до нових обопільних звершень.