30 листопада у Криворізькому національному університеті пройшов Перший студентський семінар CS&SE@SW 2018 - Computer Science & Software Engineering Student Workshop, організований кафедрою моделювання та програмного забезпечення.

Відкрив семінар Стрюк Андрій Миколайович із доповіддю, присвяченою 50-річчю інженерії програмного забезпечення. Він зазначив, що в 1968 році у Мюнхені відбулась перша визначна конференція «Software Engineering», що об’єднала провідних розробників програмних систем, науковців та викладачів університетів, які мали на меті перетворити розробку програмного забезпечення в справжню науку та сталу інженерну галузь. Низка проблем, порушених на цій конференції, не втратили актуальності донині. Стрюк А. М. акцентував на результатах проведених тоді дискусій, що вплинули на розвиток інженерії програмного забезпечення та сформували основи для підготовки фахівців за цією спеціальністю.

На семінарі було представлено змістовні доповіді кращих студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»: Модифікація аналітичного гамма-алгоритму пласкої укладки графа (Богдан Гребенюк); Актуальність дослідження програм семантичного аналізу текстів та огляд методів їх реалізації (Аркадій Зеленський); Актуальність розробки моделі адаптивного навчання (Єлізавета Тищенко); Розробка програмного забезпечення для мінімізації витрат часу і підвищення продуктивності праці в сфері комунікаційних послуг (Микита Курганов); КНУ Розклад: від ідеї до релізу (Богдан Мігілєв) та інші.