Передсвяткова конференція трудового колективу університету

Цього року конференція трудового колективу була дійсно передсвятковою. І не тільки тому, що її об’єднали із засіданням Вченої ради університету. Напередодні нового року велика група співробітників університету, відповідно до рішень Атестаційної колегії МОН України, отримала атестати доцентів. Це:
-   Сістук Володимир Олександрович,
-   Рябикіна Катерина Григорівна,
-   Кадол Олександр Миколайович,
-   Юсупов Валерій Андрійович,
-   Короленко Ріта Вікторівна,
-   Михайленко Олексій Юрійович,
-   Паламар Альона Юріївна
-   Паливода Олександр Анатолійович,
-   Романенко Катерина Миколаївна,
-   Соколова Світлана Вікторівна
-   Тіхлівець Світлана Валеріївна,
-   Сулима Тетяна Сергіївна.
На конференції також заслухали та одноголосно затвердили звіт ректора університету Ступніка М.І. про виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України у 2019 році. Були погоджені зміни до Колективного договору Криворізького національного університету на 2017-2021 роки. З інформацією виступив голова об’єднаної профспілкової організації університету Щокін Вадим Петрович.
Ще одну важливу інформацію - про Правила прийому до університету у 2020 році  оголосила  відповідальний секретар приймальної комісії Сулима Тетяна Сергіївна. Також були розглянуті інші питання роботи університету.