Партнерство з підприємствами міста - невід'ємна складова діяльності транспортного факультету

Транспортний факультет Криворізького національного університету готує спеціалістів за двома спеціальностями: «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології». За час існування факультету підготовлено більш ніж півтори тисячі спеціалістів. Випускники факультету обіймають керівні посади на автотранспортних підприємствах України і за її межами. Це свідчить про те, що якість підготовки фахівців на факультеті завжди на високому рівні. Так, на факультеті багато уваги приділяється якості підготовки фахівців для транспортної промисловості, домінуючої у нашому регіоні. Факультет підтримує тісні зв’язки з заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами і шахтами, налагоджуються відносини з іноземними фірмами-виробниками великовантажних кар’єрних автосамоскидів: БелАЗ, CATERPILLAR, KOMATSU тощо.

Партнерство та співпраця як невід’ємна складова діяльності факультету дає свої результати. Так, завдяки тривалій плідній співпраці доцента факультету Почужевського Олега Дмитровича з ТОВ «Криворожтранс», яке очолює Гулий Євгеній Юрійович, для оснащення учбових лабораторій та покращення матеріальної бази факультету, можливості проведення лабораторних та практичних робіт безпосередньо під час навчальних занять студентів, підтримки забезпечення високого рівня підготовки фахівців кафедри автомобільного транспорту транспортного факультету, ТОВ «Криворожтранс» надало наступне обладнання:

• Стетоскоп;
  • Ареометр №3;
  • Газоаналізатор GasBadgePro;
  • Електровулканізатор ЭА12;
  • Компресометр88801;
  • Насос паливний у сборіSsangYong– 2232009450.

Увесь склад кафедри під керівництвом професора Монастирського Ю.А., декана доцента Сістука В.О. висловлюють щиру подяку директору ТОВ «Криворожтранс» Гулому Є.Ю. і сподіваються на подальше партнерство та співпрацю!