Онлайн екскурсія до Музею Голодомору

Дистанційний формат взаємодії зі здобувачами освіти створює можливості щодо використання методів та засобів навчання, які допомагають краще усвідомити і «прожити» матеріал лекційних занять. Так, за ініціативи доцента кафедри професійної та соціально-гуманітарної освіти Олександра Кадола та за сприяння проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Юлії Кашубіної у межах вивчення курсу «Історія України та української культури» студенти першого курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» факультету інформаційних технологій відвідали Музей Голодомору в місті Києві.

Це була справжня подорож у минуле українського народу, під час якої усі змогли поринути в атмосферу 1930-х років. Сучасники мають пам’ятати своїх пращурів, які стали жертвою страшної репресивної політики в тоталітарній державі. Досвід минулого – урок для майбутнього!