Оголошення про результати виборів ректора Криворізького національного університету

Відповідно до Закону України «Про вишу освіту», Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 05 грудня 2014 р. № 726 (зі змінами), Статуту  Криворізького національного університету
08 червня 2022 року відбулися вибори ректора Криворізького національного університету.

Міністерство освіти і науки України  допустило до участі у виборах кандидатуру претендента на посаду ректора, яка відповідає вимогам Закону України «Про вищу освіту» і умовам конкурсу, оголошеного Міністерством освіти і науки України 04 лютого 2022 року.

У виборах ректора  Криворізького національного університету взяли участь 87.8 % виборців.

За результатами таємного голосування за кандидата на посаду ректора Криворізького національного університету Ступніка Миколу Івановича проголосувало 83.9% виборців.

Ректором Криворізького національного університету обрано СТУПНІКА МИКОЛУ ІВАНОВИЧА.