Обмінюємося досвідом з колегами - гірниками

З 3 до 7 вересня 2019 року в м. Бердянськ відбулася 13 Міжнародна науково-практична конференція Української школи гірничої інженерії «Інтелектуальні системи та інноваційні технології в гірничій промисловості». З актуальними доповідями виступили представники гірничодобувної галузі, а також наукових та освітніх установ України й Польщі. Особливістю конференції стали дві панельні дискусії щодо своєчасних проблемних питань гірничої справи: «Цифровий двійник шахти як технологічний та економічний прогноз бізнесу» та «Селективний видобуток вугілля з дуже тонких вугільних пластів із залишенням породи у виробленому просторі».

Доцент кафедри ПРРКК нашого університету Сергій Письменний також узяв участь у конференції та виступив з доповіддю «Селективна розробка складноструктурних рудних покладів системами з відкритим очисним простором».

Представники науки і виробництва жваво обговорили шляхи подальших дій та прийшли до спільного усвідомлення необхідності впровадження інноваційних технологій на гірничих підприємствах.