Новорічне свято на транспортному факультеті

Велика та дружня сім’я транспортного факультету відсвяткувала Новий рік! Студентами була оформлена чарівна фотозона з різноманітними палаючими вогнями гірлянд та пишною красунею, героїнею вечора, – святковою ялинкою. Транспортний факультет став площадкою для новорічної вечірки та масштабної фотосесії, у яких взяли участь як студенти, так і викладачі.

Вже доброю традицією на солодкому столі стало печиво домашнього приготування від студента Владислава Гримака, яке створює ще більш затишну атмосферу на святах транспортного факультету. Наші чудові ведучі Богдан Сандулов та Карина Яковенко вміло об’єднали гостей Автотранспортного коледжу з нашими студентами, залучаючи їх до веселих конкурсів та заохочуючи солодощами. Діджеєм вечора виступив студент Владислав Журавель із власною добіркою тематичної музики, під яку проводилися конкурси та танці. Приймаючи участь у жвавих конкурсах, студенти мали змогу розкритись, показати свої таланти та проявити себе у команді. А задля яскравих спогадів це свято фотографував Савелій Лукаш.

Сім’я транспортного факультету вітає з Новим роком 2020 та бажає всім усіляких гараздів!