Навчатись успіху потрібно в успішних

03.11.2018р у нашому університеті на механіко-машинобудівному факультеті відбулась цікава зустріч із генеральним директором НВО «Імперія металів». Під час зустрічі було представлено технологічні і виробничі можливості НВО «Імперія металів». Студенти факультету мали можливість ознайомитись із номенклатурою високоефективного обладнання, верстатного оснащення, металорізального інструменту запропонованого для оснащення, переоснащення і технологічної підготовки виробництва.
Презентувалось краще обладнання й інновації компанії HAIMER, SIEMENS, FANUC, HEIDENHAIN, FAGOR, MAZATROL, MARIO PINTO. Наведено якісний порівняльний аналіз презентованого обладнання та технологій.

У центрі уваги був демонстраційний стенд сучасного інструменту для механічної обробки деталей та каталоги, які використовуються у навчанні на факультеті за підтримки компанії «Імперія металів», якість і досконалість якого захоплює кожного.

Цікавим, також було дізнатись про особисту формулу успіху від успішної людини.

Своїми розробками, засобами освіти та навчання механіко-машинобудівний факультет вже вкотре підтверджує свою інноваційність і сучасність. Факультет іде в ногу з часом, створюючи кращі рішення для кожного з бажаючих отримати якісну освіту.