Науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання : (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)»

13 березня на базі університету відбувся науково-методичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання : (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)».

На семінарі розглянуті наступні питання:

· Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження наукової інформації, оцінка тематик робіт та можливі джерела фінансування.

· Аналіз і підбір видань в Journal Citation Report (impact factor і інші показники журналів).

· Зважаючи на вимоги до опублікування результатів дисертаційних робіт і появу великої кількості хижацьких видань, науковці мають уважно ставитися до добору видання для публікації власних досліджень.

· Безкоштовний референс менеджер EndNote base що дозволяє створити базу публікацій за темою дослідження, і суттєво полегшує оформлення статей за форматом певного видання, і нещодавно створену функцію EndNote Match, яка значно скорочує час підбору видання для публікації.

· ResearcherID - ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті. H-index Orcid – онлайн CV науковця, тощо.

Спікер заходу – канд. біологічних наук, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analitics Ірина Тихонкова.

Бібліотека має права адміністратора WoS і надає консультації з питань використання платформи.