Наші студенти підкорюють Францію

Студентка спеціальності 051 «Економіка» підкорює Францію.

Криворізький національний університет має плідну співпрацю із міжнародною організацією обміну студентів Федерацію обміну Франція-Україна. Студентка спеціальності 051 «Економіка» скористалась можливістю та відправилась у мандрівку. Ось такі пригоди чекали Вікторію у Франції:

«Привіт!

Я Вікторія Шипіна. Цього року мої мрії було реалізовано!!

Я прийняла участь в програмі обміну та відвідала найчарівнішу країну в світі – Францію.

Моя любов до французької мови розпочалась ще у школі. Ставши студенткою КНУ, Я вивчала «мову кохання» не тільки на парах. Викладачами було організовано цікаві групові заняття, зустрічі із носіями французької. Я приймала участь у роботі в підготовці театральної вистави "On connait les chansons".

Мені пощастило відправитись на лінгвістичне стажування та жити місяць у французький родині в місті Макон. Я мала можливість доторкнутися до культуру, традиції Франції, спробувати страви витонченої французької кухні. Я отримала незабутні враження від занурення до сучасного європейського середовища.

Дуже вдячна за можливість отримати яскраві спогади, неоціненний досвід та «золотий квиток» у майбутню кар’єру.