Музей історії Криворізького національного університету та пам'ятні дати 4 жовтня й 28 листопада

В осінній період університетська спільнота згадує пам’ятні дати – 4 жовтня 1922 року розпочались перші заняття в стінах Криворізького вечірнього робітничого технікуму, з якого виріс Криворізький гірничорудний інститут – Криворізький технічний університет – Криворізький національний університет. А 28 листопада 1929 р. на базі технікуму виник Криворізький вечірній робітничий інститут. Часи змінюються. Проте незмінним залишається людська пам'ять та повага до свого коріння. Протягом 28 вересня  - 12 жовтня 2020 року, тобто до карантинних обмежень, музей історії університету відкрив свої двері для перших відвідувачів у поточному навчальному році.  Кандидат історичних наук, доцент Кадол Олександр Миколайович провів ознайомчі екскурсії для студентів-першокурсників факультету економіки та управління бізнесом, електротехнічного, будівельного, транспортного, гірничо-металургійного факультетів.  Студенти дізналися про витоки університету, його майже столітній розвиток, життєвий та творчий шлях викладачів, ректорів, героїв воєнної та трудової слави  тощо. Пам’ятаємо та пишаємося традиціями рідної АЛМА МАТЕР – Криворізького національного університету.

Відеопрезентації музею історії університету