Молоді випускники 1968 року

Приємною несподіванкою для першокурсників механіко-машинобудівного факультету стало те, що на порозі навчального закладу їх зустріли випускники 1968 року.

У п'ятницю 31 серпня на механіко-машинобудівному факультеті зустрілися випускники 1968 року. Минуло рівно 50 років, а їх манить спогадами до рідного університету.

“Минуло багато часу, і ми замислювалися над тим, де ж зараз університетські друзі, хто ким став, як влаштувалося їх життя. Іноді так хочеться згадати студентські роки, хоч на кілька годин забути про звичні турботи повсякденного дорослому житті, зануритися в атмосферу веселощів і безтурботності і раптом відчути, що ти знову там, в далекому, безхмарному і такому щасливому часі”, - поділилися випускники факультету.

Випускники згадували студентське життя, однокурсників і викладачів, прізвиська, які вони давали, немов розлучилися з дипломами в руках тільки зараз. З роками ці люди не втратили зв'язок між собою.

Зібравшись в стінах рідного факультету, випускники мали можливість поспілкуватися один з одним, з викладачами та першокурсниками, розповісти про свої особисті і професійні досягнення і про досягнення однокурсників. Випускники не приховуючи гордості, розповідали про себе і про те, що отримані за час навчання знання дозволили їм стати висококласними фахівцями.

Декан механіко-машинобудівного факультету, в свою чергу, привітав присутніх і розповів про життя факультету, нові завдання і перспективи розвитку.

Чимало теплих слів прозвучало від випускників на адресу своїх викладачів, завдяки яким вони знайшли дорогу в життя, а також на адресу нинішнього керівництва ММФ за турботу і можливість зустрічатися в стінах рідного вузу.

Завдяки таким зустрічам час не стирає пам'ять про студентські роки, а робить її ще міцнішою!