Міжнародне стажування в Варненському університеті менеджменту

«Треба самому багато знати, щоб учити інших», — писав видатний майстер слова Володимир Короленко. А здобувати знання можна не тільки в Україні, а й за її межами. Адже у світі, де стрімко розвиваються освітні технології та постійно з’являються інноваційні методи викладання, варто триматися цього темпу.
Насичений тиждень з 21 по 27 вересня на стажуванні у Болгарії нашої групи викладачів Криворізького національного університету є найкращим тому підтвердженням.
Стажуючись за кордоном, українські освітяни покращують не лише свій рівень, а й якість української освіти в цілому. Адже таким чином можна отримати важливий досвід і втілити вже у своїй роботі найкращі світові практики, опанувати нові знання і технології, що діють у європейських вишах, обмінятися досвідом з колегами, сформувати важливі відносини для майбутньої співпраці, розвинути мережу ділових контактів.