«Літня школа» від компанії IT САПР

У період з 27 до 30 серпня 2019 року при кафедрі технології машинобудування Криворізького національного університету відбулися курси підвищення кваліфікації для викладачів «Літня школа IT САПР 2019», яку блискуче провів представник компанії ІТ САПР (м. Київ) – Олексій Міхненко.

Компанія ІТ САПР безкоштовно надала кафедрі повний пакет програмного забезпечення 2018 року конструкторсько-технологічного спрямування. Викладачам було представлено такі нові та вдосконалені інженерні програмні засоби як Лоцман:PLM2018, ВЕРТИКАЛЬ2018, Полином (довідник), КОМПАС-3D V18.1, якими користуються більш, ніж на 500 провідних українських машинобудівних підприємствах.

Тема літньої школи «Конструкторсько-технологічна підготовка виробництва в Комплексі рішень САПР 2018.1» сьогодні надзвичайно актуальна в зв’язку з тотальною автоматизацією та оптимізацією документообігу і виробництва в цілому. Отриманий викладачами досвід роботи на цих курсах дозволить упровадити в навчальний процес нові програмні засоби, а отже - підготувати фахівців для вітчизняних виробництв із глибокими актуальними знаннями, що є основним завданням вищої освіти в Україні.