Лекція-зустріч

27 травня 2019 року до студентів 2-го курсу спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» завітала представник департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради Мясоєдова Анжела Миколаївна.

Анжела Миколаївна є здобувачем вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у Криворізькому національному університеті. Отримуючи подальшу освіту (вона вже має диплом про вищу освіту), студентка із захопленням погодилася зустрітися з бакалаврами аби поділитися своїми знаннями.

Маючи значний досвід у сфері формування місцевих доходів, гостя підготувала оглядову лекцію на тему «Доходи місцевих бюджетів».

Для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» проведена лекція стала систематизатором уже отриманих знань з питань місцевого оподаткування, а для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», як для майбутніх працівників органів місцевого самоврядування, - джерелом цінної інформації.