Криворізький національний університет розширює співробітництво з китайськими університетами

Криворізький національний університет представляла керівник відділу міжнародних зв’язків Людмила Кругленко.  Форум послужив ефективною платформою для налагодження культурно-освітньої співпраці між українськими та китайськими закладами вищою освіти.

За підсумками роботи було підписано Меморандуми про співпрацю з китайськими університетами:

Університет Ланьчжоу, Сіанський університет, Південно-західний університет, Південно-західний університет політики, Чунцінський університет зв’язку і телекомунікацій, Чунцінський університет комунікацій, Чунцінський торговельний університет, Сичуанський університет іноземних мов, Чунцінський політехнічний університет, Чунцінський інститут технологій, Чунцінський університет.