Конкурс «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету»

Відповідно до наказу ректора Криворізького національного університету № 110 від 04.03.2020 року оголошено Конкурс «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету», який триватиме до 25 травня 2020 року.

Для участі в Конкурсі необхідно до 1 квітня подати на розгляд оргкомітету пакет таких документів:

• анкету учасника;
  • оцінку діяльності молодого вченого за попередній календарний рік;
  • електронну версію документів, які підтверджують рейтингову оцінку учасника Конкурсу.

Конкурс проходитиме у два етапи.

• Перший етап – розгляд документів учасників Конкурсу в межах університету, оцінювання їхньої результативності.
  • Другий етап – за результатами розгляду та обговорення кандидатур оргкомітет до 25 травня визначає три призові місця.

Кожного з переможців Конкурсу за наказом Ректора Університету нагороджують матеріальним заохоченням у разі наявності коштів в університеті та Дипломом «Кращий молодий вчений року Криворізького національного університету» у певній номінації.

Докладна інформація на сайті університету в розділі Загальна інформація - Структура - Рада молодих вчених - Новини, ґранти і стажування