Конференція "HSCI 2019"

У вересні 2019 року, вперше в Україні, на базі НТУ «Харківський політехнічний інститут» пройшла XVI щорічна міжнародна конференція IEEE «HSCI 2019» (Hands-on Science). Вона об'єднала педагогів, методистів, популяризаторів науки, студентів близько 15-ти країн світу (США, Португалія, Великобританія, Іспанія, Японія, Чехія, Індія, Україна, та ін.). Серед хедлайнерів конференції - фахівці в області STEM-освіти світового рівня.

Для участі в цій конференції, кафедрою фізики на основі діючого наукового студентського гуртку (кер. к.ф.-м.н. Чернікова О.М.), підготовлено студентів другого курсу Криницького Влада та Колісниченко Станіслава (КН-18), які  виступили на конференції зі стендовою доповіддю: «The importence of teaching nanotechnology in high schools for technical specialities».

Наші студенти відвідали понад 20 інтерактивних презентацій, майстер-класів, демонстрацій експериментів за різними напрямками, брали участь в дискусіях, мали унікальну можливість від провідних спеціалістів отримати досвід в сфері популяризації інженерних та природничих наук.