Кейс-чемпіонат від компанії МЕТІНВЕСТ (Призовий фонд — понад 100 000 грн!!!)

Кейс-спільнота CASERS розпочинає новий сезон викликів для студентів і продовжує інформувати провідні навчальні заклади та викладачів-новаторів України про можливості для практичної освіти від представників бізнесу. Запрошуються студенти та викладачі до участі у студентському кейс-чемпіонаті від компанії МЕТІНВЕСТ — M.Student Champ 2021
Проєкт буде цікавим для технічних, економічних та ІТ-спеціальностей. 14 підприємств із Маріуполя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Авдіївки та Кам'янського підготували понад 70 реальних виробничих кейсів за 11 напрямками:
  • Виробництво
  • Технологія та якість
  • Інжиніринг
  • Автоматизація
  • Транспорт і логістика
  • Безперервне вдосконалення
  • Охорона праці та екологія
  • ІТ
  • Промислове будівництво
  • Фінанси, економіка
  • Управління персоналом
Теми кейсів учасники зможуть переглянути після реєстрації.
Взяти участь у проєкті можуть студенти та викладачі технікумів, коледжів, інститутів та університетів, які навчаються і проживають у Маріуполі, Запоріжжі, Кривому Розі, Авдіївці, Кам'янському та близьких до них регіонах.
За кожною командою буде закріплений ментор від Метінвест. Разом з учасниками він складе індивідуальний графік роботи над кейсом: план візитів на підприємства, консультацій з експертами, вебінари та тренінгів.
Відкриття чемпіонату відбудеться онлайн 9 лютого. Після основної частини заходу учасники зможуть познайомитися з підприємствами також у форматі онлайн.
Для викладачів та навчального закладу кейс-чемпіонат — це можливість:
➔ поглибити свою науково-технічну співпрацю з підприємствами групи Метінвест;
➔ обмінятись практичним та науковим досвідом зі спеціалістами Метінвест;
➔ актуалізувати дані про сучасний стан гірничо-металургійної галузі.
Що отримають учасники?
➔ досвід вирішення реальних виробничих кейсів;
➔ можливість застосувати здобуті під час навчання знання на практиці;
➔ менторську підтримку від спеціалістів Метінвест;
➔ візити на виробництво, доступ до інформації та ресурсів, необхідних для роботи;
➔ додаткові тренінги, майстер-класи та воркшопи від спеціалістів Метінвест;
➔ можливість на реальному проєкті розвинути свої hard-skills та soft-skills;
➔ кращі учасники отримають запрошення на практику, дуальну освіту або роботу до Метінвест, а переможці — цінні подарунки. Призовий фонд — понад 100 000 грн (буде розподілений між переможцями у вигляді подарункових сертифікатів на придбання техніки бо товарів у одному з популярних гіпермаркетів).
Хто може брати участь:
- студенти 3+ курсів ЗВО;
- студенти 4-х курсів технікумів та коледжів.
Учасники мають:
- проживати у регіонах проведення чемпіонату;
- мати 18 років на момент закриття чемпіонату;
- навчатися за напрямком, що відповідає темі обраного кейсу.
Сформувати команди зможуть учасники, що пройдуть до етапу вирішення кейсу за результатами розгляду мотиваційних анкет.
Деталі чемпіонату можна знайти за посиланнями:
Головна сторінка: https://mstudentchamp.com.
Після реєстрації на вказаний email прийде лист з деталями проведення чемпіонату та переліком тем кейсів.

Як зареєструватись?
Крок 1. Індивідуальна реєстрація учасника на сайті чемпіонату
Крок 2. Вибір теми та реєстрація на кейс. Після реєстрації на вказаний email прийде лист з деталями проведення чемпіонату та переліком тем кейсів.
Крок 3. Складання мотиваційної анкети
Крок 4. Формування команди (або індивідуальна участь)
Контакти організаторів:
Email: support@casers.org. Telegram | Viber | Vodafone: +38 (050) 056 27 70