I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

З 21 по 23 грудня 2020 року на базі кафедри збагачення корисних копалин і хімії відбувся I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії з суворим дотримуванням всіх протиепідеміологічних заходів та забезпеченням мінімізації контактів між собою студентів та використання всіма учасниками олімпіади засобів індивідуального захисту.

До участі в олімпіаді були запрошені всі бажаючі здобувачі вищої освіти.
У олімпіаді прийняли участь 66 студентів факультетів: гірничо-металургійний, будівельний, механічної інженерії та транспорту.
Завдання були творчими, сприяли розвитку мислення студентів, будувались на знанні навчального матеріалу.

Загальний рівень освіти учасників олімпіади справляє гарне враження.Кращими стали 14 студентів, які виконали завдання з найвищими балами.
Серед студентів, які набрали максимально високий бал, були виділені переможці:
1 місце – Євтехова Єкатерина, гірничо-металургійний факультет
2 місце – Дейнека Вероніка, будівельний факультет
3 місце – Камінський Дмитро, факультет механічної інженерії та транспорту.

Дякуємо всім учасникам, які взяли активну участь в олімпіаді з хімії.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, нових досягнень і перемог!