12 лютого 2019 р. на кафедрі економіки, організації та управління підприємствами факультет економіки та управління бізнесом відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», у якому прийняли участь студенти спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Жваве бажання спробувати свої сили, оцінити власні знання та позмагатися у написанні конкурсної роботи виказало 33 учасника І тур Всеукраїнської олімпіади. Суворе журі під керівництвом в.о. завідувача кафедри ЕОУП Шахно Альони Юріїни оцінило знання, нестандартні підходи до розв’язання конкурсних завдань та виявило переможців.

За результатами проведення І-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства» найбільшу кількість балів набрала робота Петрішина Олександра (група ЕП-18-1ск). Друге та третє місце зайняли роботи Тхоренко Дар’ї та Прігової Єлизавети. (група ЕП-16-1).

Виходячи із отриманих результатів, кафедра економіки, організації та управління підприємствами рекомендує відрядили студентів Петрішина О. та Тхоренко Д. до міста Дніпро в ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» для участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».

Бажаємо успіхів та перемоги!!!