Global Money Week 2021 у КНУ

Заходи до Всесвітнього тижня грошей під гаслом «НАВЧАЙСЯ! НАКОПИЧУЙ! ЗАРОБЛЯЙ!» відбулися в Криворізькому національному університеті. Студенти університету, школярі та студенти коледжів взяли активну участь у заходах, організованих кафедрою фінансів суб’єктів господарювання та інноваційного розвитку. Кожен день тижня – з 22 до 28 березня – у стінах університету відбувалися квести, вікторини, ігри та інші активності для навчання всіх охочих основам фінансової грамотності.

Насичену програму навчально-пізнавальних заходів на фінансові теми для молоді традиційно підготував Національний банк України. Упродовж тижня студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування брали участь у вебінарах: "Як та коли виник Національний банк України?"; "Лайфхаки з платіжної безпеки"; "Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності".

Global Money Week – це міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності для дітей та молоді, яка щороку проводиться в різних країнах світу. Криворізький національний університет є  постійним учасником цієї кампанії, а у 2019 році увійшов у ТОП-10 найактивніших закладів вищої освіти.