Фінал чемпіонату по вирішенню машинобудівних кейсів

27 червня 2018 року на кафедрі автомобільного транспорту Криворізького національного університету відбувся фінал Українського чемпіонату по вирішенню машинобудівних кейсів у рамках проекту «БЕЛАЗ – майбутнім поколінням» на якому студентам країни були запропоновані творчі завдання по розробці варіантів підвищення ефективності використання вантажопідйомності кар’єрних автосамоскидів БЕЛАЗ серії 7513 під час перевезення розкривних порід насипною щільністю 0,9-1,1 т/м3 на підприємствах Метінвесту.

До фіналу пройшли п’ять робіт, які були представлені у вигляді докладів та презентацій. Суддівська колегія у складі професорсько-викладацького складу кафедри «Автомобільний транспорт» та представників ТОВ «СТЛЦ БЕЛАЗ Україна» визначила переможцем чемпіонату магістранта групи ААГ-17-1м Кривенченка Владислава та призерами змагання бакалавра Божкова Олега (гр. АТ-14) та студента ІЛЬЧЕНКА Дмитра (гр. АТ-15), які отримали дипломи, сертифікати та пам’ятні призи від ТОВ «СТЛЦ БЕЛАЗ Україна» та колективу кафедри.

Призерів нагороджували професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри автомобільного транспорту  університету МОНАСТИРСЬКИЙ Юрій Анатолійович та спеціаліст ТОВ «СТЛЦ БЕЛАЗ Україна» Бондар Ігор Вікторович (фото), які відзначили творчий підхід, професійні знання, якісні презентації учасників і переможців чемпіонату та готовність майбутніх інженерів до вирішення науково-технічних завдань транспортної галузі.