Факультет економіки та управління бізнесом на "Дні відкритих дверей" університету

Факультет економіки та управління бізнесом із задоволенням презентував свої спеціальності на "Дні відкритих дверей" Криворізького національного університету. Декан факультету, Кашубіна Юлія Богданівна, розповіла про діяльність факультету, досягнення його студентів і випускників, наголосила на важливості отримання економічної освіти у сучасному конкурентному середовищі. Майбутні абітурієнти познайомилися із завідувачами та викладачами кафедр факультету, зі студентами, задавали питання та отримували відповіді щодо особливостей і нововведень, які очікуються під час вступної компанії 2019 року. Цікавою видалася бесіда про міжнародну співпрацю факультету економіки та управління бізнесом з провідним закладом вищої освіти Польщі – Люблінською політехнікою. Тепер не потрібно надовго виїжджати з рідного міста, щоб отримати диплом Євросоюзу.

Майбутні абітурієнти з зацікавленістю відвідали даний захід, на якому мали змогу поринути у студентське життя, взяти участь у цікавих та креативних заходах, які організували науково-педагогічні працівники профілюючих кафедр, і, врешті-решт, наблизитися до вирішення найважливішого питання вибору майбутньої професії.