Екскурсія майбутніх геодезистів

Наше місто славиться металургією, шахтами, рудниками і гірничо-збагачувальними комбінатами. Кар’єр Південного гірничо-збагачувального комбінату був першим серед промислових об’єктів Кривого Рогу.

Студентам групи ГЗУ-19 м та ГЗУ-19 сьомого лютого пощастило відвідати цей кар’єр та побувати в музеї комбінату.

Незважаючи на вітряну погоду, студенти були вражені розмірами та красою цього місця. Працівник комбінату провів цікаву розповідь про устрій та роботу в кар’єрі. Майбутнім геодезистам було дуже корисно про це дізнатися, оскільки саме на першому курсі формуються здібності та жага до навчання.

Наступним етапом екскурсії було відвідування музею комбінату. Студенти були вражені різними експонатами та точністю відтворення кар’єру на макеті. Директор музею дуже детально та цікаво розповів історію створення музею та устрій самого комбінату, за що ми щиро йому вдячні.

Загалом студенти отримали надзвичайне задоволення від мандрівки на кар’єр та дізналися багато нового й цікавого. Окремо дякуємо організатору даної екскурсії – доценту кафедри геодезії Паламар Альоні Юріївні.