Екологічна практика студентської молоді

У Криворізькому ботанічному саду відбулася екологічна практика студентської молоді.

Кафедрою екології створено унікальні умови для проходження виробничої практики зі студентами третього курсу групи ЕО-16 (Борисенко В.В.).
Друга виробнича практика також відбувалася на території Криворізького ботанічного саду зі студентами групи ЕО-15 (Бєлова А.Б.)

Криворізький ботанічній сад знаходиться у Тернівському районі  міста Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Сад є державною, бюджетною, неприбутковою науковою установою, яка створена для організації творчої роботи колективу вчених і вирішення актуальних проблем розвитку фундаментальних та прикладних досліджень у галузі екологічної науки.

Сучасна площа 52,4 га. Підпорядковується ця установа Національній Академії наук України. Ботанічний сад є об'єктом природно-заповідного фонду України загальнодержавного значення. З 2004 року, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів, колекція деревних і чагарникових рослин (дендрарій) визнана національним надбанням України.

Упродовж проходження практики студенти заповнюють щоденники, оформлюють звіти та працюють над науково-дослідницькими та творчими проектами. Матеріали практики в подальшому використовуються ними для написання курсових та дипломних робіт.