Доповнена реальність: нові можливості для студентів та викладачів

7 березня 2019 р. для реалізації міждисциплінарних зв’язків викладачі Ю.В. Єчкало (кафедра фізики) та В.В. Ткачук (кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки) провели освітню гру «Road to the Moon», що спрямована на інтеграцію сучасних інформаційних технологій та фундаментальних дисциплін. У ході гри студенти мали можливість ознайомитись із цікавими фактами з фізики, дати відповіді на запитання та підвищити свій рівень знань. Особливістю цієї гри є те, що студенти здобували знання у цікавій формі та неформальній обстановці, а отже навчались граючи. Підвищену мотивацію та зацікавленість викликав той факт, що елементи ігрового поля візуалізуються за допомогою технології доповненої реальності. Гра розроблена у співпраці із Криворізьким Покровським ліцеєм.