День сміху, жартів та розіграшів на механіко-машинобудівному факультеті

Свято «День сміху» не внесений у жоден календар знаменних дат і всенародних свят, але він з великим успіхом відзначається в багатьох країнах світу.

На честь міжнародного свята «День сміху» Механіко-машинобудівним факультетом була проведена розважальна вікторина. У вікторині взяли участь студенти, які були розділені на дві команди. Команди по черзі відповідали на питання, а журі підбивало підсумки. Учасники показали своє вміння працювати в команді, розуміти один одного буквально без слів. Гра пройшла весело і завзято.

За підсумками конкурсу всі учасники були нагороджені солодкими подарунками. Також була проведена безпрограшна жартівлива лотерея.

Отримати масу позитивних емоцій і вдосталь посміятися змогли не тільки учасники, а й глядачі, які були присутні.