День працівників освіти 2019

4 жовтня, напередодні Дня працівника освіти, викладачі та студенти університета були у піднесеному настрої. Студенти вітали своїх викладачів, викладачі вітали один одного з прийдешнім святом.

Усі розуміли, що педагог — горде звання, яке за життя несуть тільки найзаслуженіші та найбільш гідні! Тож побажання були - щоб нелегкі будні викладачів приносили їм тільки радість, щоб студенти були старанними, а в родинах педагогів панували щастя і затишок.

Вітання продовжились, і Металургійна районна у місті рада провела нагородження найбільш достойних педагогів району. Серед них були і наші колеги. Почесні грамоти отримали Людмила Кругленко та Андрій Стрюк.

О 15 годині в театрі ім. Т.Г. Шевченка міська влада провела урочистий прийом освітян. І на цьому форумі праця наших викладачів була достойно оцінена: Всеволод Калініченко та Андрій Купін були нагороджені знаками «За заслуги перед містом» ІІІ ступеню.

Вітаємо нагороджених та весь колектив університету!