День корпоративної культури Криворізького національного університету

Цими травневими вихідними відбулася яскрава та захоплююча екскурсія колективу Криворізького національного університету до Запорізької Хортиці та музею ретро автомобілів «Фаетон» за підтримки профспілкової організації університету в особі голови В.П. Щокіна та за ініціативи керівника міжнародного відділу Л. Кругленко. 18 травня дружня родина КНУ відвідала унікальне історичне місце України, яке є офіційно одним із семи її чудес, що має назву національний заповідник Хортиця.

На території мальовничого заповіднику, який є усесвітньо відомим центром  українського козацтва, наші колеги та студенти наочно побачили інсценізацію  найцікавіших, найбільш уславлених  моментів  української історії. На культурно-історичному комплексі «Запорізька Січ» працює музей історії українського козацтва, музей традиційних українських виробів із каменя та презентовано ще безліч варіантів увічнення української історії.

Ще одним приємним сюрпризом від стала можливість відвідати  відомий на всю Україну запорізький музей «Фаетон», який на сьогодні має понад 150 рідкісних експонатів ретроавтомобілів, мотоциклів, серійних зразків військової техніки, стрілецької зброї тощо, при чому більшість із експонатів регулярно використовується в різноманітних історичних реконструкціях та на знімальних майданчиках українських кіностудій.

Колективні подорожі – це не лише можливість відвідати нові місця чи дізнатися про щось нове, але й відчути себе єдиним монолітним колективом, частиною університетської спільноти. Близько сорока представників усіх кафедр та структурних підрозділів Криворізького національного університету ще довго з вдячністю згадуватимуть цю подорож, як чудовий подарунок профкому до травневих свят.