Чемпіонат України з джиу-джитсу

6-7 жовтня в Кривому Розі відбувся чемпіонат України з джиу-джитсу, у якому взяли участь більше 400 спортсменів з усіх міст України,  у тому числі 140 спортсменів з Кривого Рогу.

У суботу спортсмени змагалися у розділі «Повний контакт», до якого належать як техніка ударів руками і ногами, так і боротьба в стійці та партері.

Неділя була присвячена винятково боротьбі в стійці та партері.

За підсумками цього чемпіонату сформувалася збірна команда України на 2019 рік, більшу частину якої будуть складати спортсмени з Дніпропетровської області.

Особливо хотілося б привітати аспіранта кафедри економіки, організації і управління підприємствами факультету економіки й управління бізнесом Колосовського Дениса, який за два дні змагань завоював дві срібні медалі та вдруге увійшов до збірної команди країни.