Бузок - символ весни, символ миру, символ перемоги

На черговій кураторській годині студентами другого курсу факультету економіки та управління бізнесом групи Ф-17-1 було прийнято рішення висадити на території університету кущ бузку. Думок було багато, від різних дерев до красивих кущів, але всі думки зійшлись саме на бузку.

Адже напередодні святкування чергової річниці Великої Перемоги саме образ квітучого бузку на тлі безхмарного неба набуває особливого значення як символ миру, придбаного дорогою ціною, і збереженого на протязі більш 70 років. Бузок - це пам'ять про тих, хто захистив нашу країну у Другій світовій війні.

Також, бузок - це вісник весни. Тільки вже справжньої, зеленої, коли навколо все оживає та розквітає.

Разом з кущем бузку студенти висадили кущі ароматних ірисів. Маємо надію, що кущ квітучого бузку буде радувати всіх перехожих приємним ароматом і чарівними квіточками. А студентам групи Ф-17-1, коли вони після закінчення університету (через якихось чотири роки), буде приємно кожної весни повертатись до своєї Альма-матер.