• Команда транспортного факультету на Глеєватському кар'єрі та в гірничотранспортному цеху Центрального ГЗК

2 дні тому
    У рамках студентського кейс-чемпіонату «Метінвест» команда транспортного факультету Криворізького національного університету відвідала виробничі підрозділі Центрального ГЗК.

• Розширюємо обрії

2 дні тому

11-12 квітня 2019 року відбувся XIV Міжнародний форум студентів і молодих учених "Розширюючи обрії" (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», кафедра іноземних мов, м. Дніпро).

• Міжнародна студентська науково-практична конференція-дебати - 2019 «Академічна мобільність студентів: за і проти»

3 дні тому
    17 квітня на базі кафедри іноземних мов «Криворізького національного університету» відбулась міжнародна студентська науково-практична конференція у форматі модифікованих дебатів. Тема дебатів: «Академічна мобільність студентів: за і проти».

• Участь у форумі з оцінки процесу проведення конкурсу «Громадський бюджет»

4 дні тому

12 квітня 2019 року об 11 годині в приміщенні КЗ «Палац культури «Центральний» відбувся форум з оцінки процесу проведення конкурсу «Громадський бюджет» у м. Кривому Розі та реалізації проектів–переможців. Цей захід відвідали студенти факультету економіки та управління бізнесом (магістри спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»).

• Освоюємо нові мовні горизонти

4 дні тому

Визначальним фактором формування сучасного висококваліфікованого фахівця, окрім прагнення до удосконалення професійної майстерності, є добре володіння як рідною фаховою мовою, так і іноземною, що зазначено у постанові Міністерства освіти і науки України.

• Курси першої невідкладної допомоги

4 дні тому

Викладачі кафедри охорони праці та цивільної безпеки гірничо-металургійного факультету пройшли серію тренінгів з основ надання першої невідкладної допомоги на базі Криворізького медичного коледжу.

• Олімпіада із програмування

5 днів тому
    Кафедрою моделювання та програмного забезпечення Криворізького національного університету проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, що також є 1/8 міжнародних змагань зі спортивного програмування серед університетських команд, які проводяться під егідою ACM (acm.org) за підтримки компанії IBM (ibm.com).

• Олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства»

5 днів тому

Студенти кафедри економіки, організації та управління підприємствами стали учасниками Всеукраїнської олімпіади з «Економіки підприємства».

• Навчання пройшли успішно - вогонь загасили!

6 днів тому

За ініціативою фахівця з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Ільїна Юрія Вікторовича 12 квітня 2019 року пройшли навчання з пожежної безпеки та вміння користуватися засобами пожежогасіння для працівників Криворізького національного університету.

• Зустріч викладачів ГЕФ з майбутніми абітурієнтами

6 днів тому

Згідно плану проведення профорієнтаційної роботи на геолого-екологічному факультеті відбулися зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

• Тренінг «Геопросторовий 3D-аналіз на карті в Power Map»

1 тиждень тому

10.04.2019 року для студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» тренер з бізнес-аналітики IT-Академії університету ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Боско Ольга Миколаївна провела тренінг «Геопросторовий 3D-аналіз на карті в Power Map».

• Святе діло у славу святої людини

1 тиждень тому

Вже понад 10 років у сквері біля Криворізького національного університету навесні висаджується «десант» журналістів, студентів, викладачів університету та просто небайдужих людей. Ця подія, яку влучно назвали «зелена толока», започаткована Криворізьким осередком Національної спілки журналістів Україна та адміністрацією КНУ. Кожного року в сквері висаджують дерева та чагарники.

• Результати цьогорічного Global Money Week приємно вражають!

1 тиждень тому

9 квітня 2019 року оголошено найкреативніших та найактивніших учасників Всесвтнього тижня грошей в Україні.

• Промисловий туризм - візитна картка Кривого Рогу

1 тиждень тому
    У рамках програми промислового туризму Кривого Рогу 8 квітня 2019 року відбулася екскурсія «Розрив шаблону - полігон твердих побутових відходів», у якій взяли участь магістранти геолого-екологічного факультету спеціальності 101 «Екологія».

• Всесвітній день здоров'я на кафедрі ООПУА

1 тиждень тому

7 квітня 2019 року – Всесвітній день здоров’я. Куратори академічних груп спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» провели планові кураторські години з обговоренням важливої та актуальної теми «Моє здоров’я завтра».