• БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

5 днів тому

Шановні батьки вступників! Криворізький національний університет запрошує вас на батьківські збори, які відбудуться 20 червня 2019 року у конференц-залі головного корпусу університету за адресою: вул. Віталія Матусевича (колишня вул. XXII партз’їзду),  11. Початок о 18 годині.

• Лауреат премії Президента України для молодих вчених 2018 року

1 тиждень тому

Премію Президента України присуджено доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Моркун Наталі Володимирівні за наукову роботу «Автоматизація процесів управління ресурсномістких виробництв збагачення залізної руди» (Указ Президента України №419/2018 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2018 року»).

• Лекція-зустріч

1 тиждень тому

27 травня 2019 року до студентів 2-го курсу спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» завітала представник департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради Мясоєдова Анжела Миколаївна.

• Нагородження грамотами виконкому Криворізької міської ради

2 тижня тому
    Нагородження грамотами виконкому Криворізької міської ради

• Вітаємо нагороджених орденом академіка В.В.Ржевського

Вітаємо нагороджених орденом академіка В.В.Ржевського

• Метінвест інвестує в професійний розвиток криворізьких студентів 3,5 млн. гривень

2 тижня тому

28 травня 2019 року може стати знаковою датою в розвитку співробітництва Криворізького національного університету з найбільшими гірничо-збагачувальними комбінатами Кривбасу. У цей день компанія Метінвест підписала Меморандум про співробітництво з нашим університетом. У межах договору лише на стипендіальну програму для студентів Метінвест планує щорічно виділяти близько 3,5 млн. грн., не враховуючи інвестицій на оновлення матеріально-технічної бази.

• День корпоративної культури Криворізького національного університету

3 тижня тому
    Цими травневими вихідними відбулася яскрава та захоплююча екскурсія колективу Криворізького національного університету до Запорізької Хортиці та музею ретро автомобілів «Фаетон» за підтримки профспілкової організації університету в особі голови В.П. Щокіна та за ініціативи керівника міжнародного відділу Л. Кругленко.

• Подаруй усмішку дітям!

3 тижня тому

17 травня відбулась поїздка факультету інформаційних технологій з благодійною метою до Комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради. Приємно, що в цьому році до ФІТ приєдналися студенти транспортного факультету.

• Науковий форум КНУ

3 тижня тому

23-24 травня 2019 р. Криворізький національний університет за підтримки Академії гірничих наук України провів щорічну міжнародну науково-технічну конференцію «Розвиток промисловості та суспільства».

• Підсумки міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і студентів «Проблеми енергозбереження і механізації в гірничо-металургійному комплексі»

3 тижня тому

Під патронатом ректорату Криворізького національного університету представники Ради молодих учених разом зі студентською Радою механіко-машинобудівного факультету 25 квітня 2019 року організували й провели Міжнародну науково-технічну конференцію молодих учених і студентів «Проблеми енергозбереження і механізації в гірничо-металургійному комплексі».

• Всеукраїнська олімпіада з гідравліки

3 тижня тому

17-19 квітня 2019 р. в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний університет» (м. Харків) відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка».

• Футбол: електротехнічний факультет

3 тижня тому
    Спартакіада між командами факультетів університету продовжується. ЕТФ змагався на футбольному полі з командами факультету інформаційних технологій, гірничо-металургійному та будівельному.

• Євроклуб «Stream»: створюємо единий європейський простір

3 тижня тому
    Імплементація ідеї створення єдиного європейського простору наразі є головним акцентом святкових заходів у межах святкування Дня Європи в Україні.

• Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській Олімпіаді з безпеки життєдіяльності

4 тижня тому

12-15 травня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів вищих навчальних закладів.

• Міжнародний день сім'ї на факультеті економіки та управління бізнесом

4 тижня тому

15 травня у світі відзначається Міжнародний день сім'ї. Це свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу, проблемами сімей.