• "Форум "Успішний вступ"

2 дні тому
    "Форум "Успішний вступ"

• Сучасні методики викладання при навчанні на спеціальності 051 "Економіка"

2 дні тому

У процесі навчання на спеціальності 051 «Економіка»  студентам Криворізького національного університету пропонується вирішувати проблемні питання. Одним з таких питань є зростання плинності кадрів на вітчизняних виробничих підприємствах.

• Співпраця з ассоціацією обмінів Україна - Франція

6 днів тому
    З 8 по 10 жовтня наші добрі друзі Жак та Крістіан Форжерон (співпрезидент ассоціації обмінів Україна- Франція) перебували з офіційним візитом в Криворізькому національному університеті.

• Присвячуємо Дню українського козацтва

1 тиждень тому

Запрошуємо усіх бажаючих на захід, присвячений Дню українського козацтва «Тієї слави козацької повік не забудемо», який відбудеться 17 жовтня о 1030 в ауд. 521.

• День працівників освіти 2019

1 тиждень тому

4 жовтня, напередодні Дня працівника освіти, викладачі та студенти університета були у піднесеному настрої. Студенти вітали своїх викладачів, викладачі вітали один одного з прийдешнім святом.

• Міжнародне стажування в Варненському університеті менеджменту

1 тиждень тому
    «Треба самому багато знати, щоб учити інших», — писав видатний майстер слова Володимир Короленко. А здобувати знання можна не тільки в Україні, а й за її межами. Адже у світі, де стрімко розвиваються освітні технології та постійно з’являються інноваційні методи викладання, варто триматися цього темпу.
    Насичений тиждень з 21 по 27 вересня на стажуванні у Болгарії нашої групи викладачів Криворізького національного університету є найкращим тому підтвердженням.

• Українським науковцям пропонують долучатися до конкурсу "BRIDGE2ERA EAP 2019"

1 тиждень тому

Українські дослідники разом з німецькими партнерами можуть отримати до 40 тис євро на розвиток наукового проєкту в межах конкурсу “Bridge2ERA EaP 2019”. Він підтримує подачу спільних заявок за програмою “Горизонт 2020” та “Горизонт Європа”.

• Тренінг з надання першої долікарської допомоги

1 тиждень тому

У рамках вивчення курсу «Безпека життєдіяльності та основи охорони праці», викладачами кафедри Охорони праці та цивільної безпеки д.т.н. проф. Швагер Н.Ю. та к.т.н. доц. Домнічевим М.В., для студентів груп ГР-18-1,2, був проведений тренінг - «Надання першої долікарської допомоги».

• Гранти на оплату навчання

2 тижня тому

У світовій практиці, термін Scholarships позначає матеріальну виплату студентам, яка присуджується на конкурсній основі за певні академічні успіхи. Здійснюється університетами або незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних студентів.

• Тренінг з надзвичайних ситуацій

2 тижня тому
    27 вересня для студентів і співробітників кафедри металургії чорних металів та ливарного виробництва, а також для працівників корпусу №5 проведено щорічний тренінг з попередження надзвичайних ситуацій і активним протидіям в разі настання надзвичайних ситуацій, пов'язаних з тероризмом, вибухами і пожежами.

• Міжнародний чемпіонат з вирішення машинобудівних кейсів

2 тижня тому
    Завершився черговий Міжнародний чемпіонат з вирішення машинобудівних кейсів студентами закладів вищої освіти, що випускають фахівців з експлуатації та ремонту кар'єрних самоскидів BELAZ-CHALLENGE- 2019 місті Жодіно, Республіка Білорусь.

• Спортивний вересень

2 тижня тому

24 вересня 2019 року у шаховому клубі «Еліта» Криворізького державного педагогічного інституту відбулася матчева зустріч з шахів серед студентів КДПУ та Криворізького національного університету. У запеклій боротьбі з різницею в 1 очко перемогу отримали шахісти збірної команди КНУ. Щиро вітаємо Тищенка Олександра, Мусатова Андрія, Моїсеєнка Володимира (студентів ФІТ), Ковтуна Дмитра (студента ММФ), Зуєнка Гліба (студента ФЕУБ) та Усатова Євгена (студента ГМФ) з перемогою!

• Челлендж «Я - першокурсник»

3 тижня тому

Цього року ряди Криворізького національного університету поповнили нові молоді та талановиті студенти. Усього в 2019 р. на навчання до університету зараховано 1638 вступників, зокрема: 937 осіб – за ступенем «бакалавр», 701 особу – за ступенем «магістр».

• Разом до лідерських якостей!

3 тижня тому

23.09.2019 року у Криворізькому навчально-виховному комплексі №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування» для учнів 9-х, 10-х та 11-х класів було проведено тренінг «Розвиток навичок Soft-skills».

• День партизанської слави

3 тижня тому
    Днями (20 і 23 вересня) викладачі кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки факультету інформаційних технологій Фасольняк Ю.Ю. і Кадол О.М. провели виховний захід «Лекція пам’яті до Дня партизанської слави».