• Психолого-педагогічний мінімум!

4 години тому
    22 січня у Криворізькому національному університеті в рамках співпраці з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти (НМЦ ПТО) у Дніпропетровській області розпочався цикл тренінгів з психолого-педагогічного мінімуму для педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та методистів кабінету НМЦ ПТО.

• Транспортний факультет вітає з Днем Соборності України!

6 годин тому

Склавши іспити та заліки, студенти відпочивають перед наступним семестром. Але, не дивлячись на це, транспортна сім’я завжди об’єднується на свята.  Так, до Дня Соборності України, який нам нагадує про єдність країни, студенти провели патріотичний флешмоб.

• День Соборності України!

22 години тому
    22 січня святкуємо важливу дату історії української державності – День Соборності України! У далекому 1919 році цього дня в Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, під час яких проголосили Універсал Директорії Української Народної Республіки про злуку із Західноукраїнською Народною Республікою. Щорічно ми згадуємо цю величну дату національного календаря

• Конкурсний відбір на Премії Верховної Ради та стипендії Кабінету Міністрів для молодих вчених

вчора

• "День відкритих дверей"

1 тиждень тому
    Шановні вступники та батьки! Криворізький національний університет запрошує на "День відкритих дверей" 25 січня о 10.00 у актову залу головного корпуса

• Студентський гімн Gaudeamus для випускників

2 тижня тому
    Третього січня головний корпус Криворізького національного університету важко було відрізнити від престижних європейських вузів: коридори заповнили молоді люди в довгих чорних мантіях та академічних чотирикутних головних уборах.

• Новорічне свято на транспортному факультеті

2 тижня тому

Велика та дружня сім’я транспортного факультету відсвяткувала Новий рік! Студентами була оформлена чарівна фотозона з різноманітними палаючими вогнями гірлянд та пишною красунею, героїнею вечора, – святковою ялинкою. Транспортний факультет став площадкою для новорічної вечірки та масштабної фотосесії, у яких взяли участь як студенти, так і викладачі.

• Передсвяткова конференція трудового колективу університету

2 тижня тому
    Цього року конференція трудового колективу була дійсно передсвятковою. І не тільки тому, що її об’єднали із засіданням Вченої ради університету. Напередодні нового року велика група співробітників університету, відповідно до рішень Атестаційної колегії МОН України, отримала атестати доцентів.

• Популяризуємо інформаційні технології

3 тижня тому
    У рамках міжнародної освітньої ініціативи з популяризації IT - Meet and Code студентами спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" факультету інформаційних технологій Данилом Двигуном, Яною Чайкою і Дмитром Пугачем був проведений майстер-клас з програмування мобільних пристроїв для учнів старших класів КНВК №129 "ГЛАС".

• Захист магістерських робіт на факультеті інформаційних технологій

3 тижня тому

Грудень для магістрів – це фінальний акорд їхнього навчання. Після наполегливої праці випускники кафедр автоматизації комп’ютерних наук і технологій, інженерної педагогіки та мовної підготовки, комп’ютерних систем та мереж, моделювання та програмного забезпечення мали змогу представити й захистити свої наукові доробки.

• Семінар «Хмарні технології в освіті»

3 тижня тому

20 грудня в Криворізькому національному університеті пройшов 7-й семінар «Хмарні технології в освіті» CTE 2019

• Команда КНУ - призери Всеукраїнського студентського змагання Data Science Online Hackathon

4 тижня тому

Команда студентів 4 курса спеціальності "Інженерія програмного забезпеченння"  - Михайло Богун, Данило Двигун, Богдан Гребенюк, Яна Чайка зі своїм тренером, старшим викладачем кафедри моделювання та програмного забезпеченння Нонною Шаповаловою здобули 2 місце у Всеукраїнському студентському змаганні Data Science Online Hackathon.

• Призери обласного конкурсу

4 тижня тому

19 грудня 2019 року в Дніпрі відбулося урочисте нагородження лауреатів конкурсу «Студент року». Студенти Дніпропетровської області боролися за статус кращих в номінаціях «Інноваційний прорив», «Громадський діяч», «Розумник року» та інших.

Свято проходило в теплій атмосфері, студенти університету Олеся Гончара вітали  гостей піснями, пригощали смаколиками до дня Святого Миколая.

• І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія»

4 тижня тому

9 та 10 грудня 2019 року на кафедрі збагачення корисних копалин і хімії Криворізького національного університету був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія».

• Запрошуємо до Гарвардської літньої школи

4 тижня тому

Гарвардська літня школа спільно з Українським науково-дослідним інститутом пропонує інтенсивний семитижневий курс українознавства. Студенти можуть користуватися Гарвардськими дослідницькими центрами та найбільшою за межами Східної Європи українською бібліотекою, музеями та українським ресурсним центром.