• Кампанію декларування - 2020 завершено

6 годин тому
    Кампанію декларування-2020 закінчено. Декларації посадових осіб КНУ, на яких розповсюджується дія Закону України "Про запобігання корупції", подані в повному обсязі та опубліковані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

• До уваги учасників освітнього процесу!

6 годин тому
    Актуальна інформація щодо боротьби з корупцією під час сесії

• Кривий Ріг у книзі

5 днів тому

Бібліотека репрезентує віртуальну виставку краєзнавчої літератури до 245 річниці від дня заснування Кривого Рогу.

• ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

1 тиждень тому

За традицією в третій четвер травня  святкується День вишиванки, який було започатковано у 2006 році студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк. Щороку цього дня вся Україна уквітчується візерунками вишиванок.

• Дистанційне навчання у Криворізькому національному університеті

1 тиждень тому
    У Криворізькому національному університеті запроваджено карантин (на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року). На період карантину освітній процес у Криворізькому національному університеті переведено в дистанційний режим.

• Вебінар «Що таке GreenPAK? Розкажемо. Покажемо. Навчимо»

2 тижня тому

Викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, а також студенти освітньо-професійної програми «Системи електропостачання промислових підприємств, міст та локальних об’єктів» другого (магістерського) рівня вищої освіти взяли участь у вебінарі, організованому компанією Dialog Semiconductor під назвою «Що таке GreenPAK? Розкажемо. Покажемо. Навчимо».

• Міжнародний семінар з доповненої реальності в освіті

2 тижня тому

13 травня відбувся Третій Міжнародний семінар з доповненої реальності в освіті (AREdu 2020), одним з організаторів якого є Криворізький національний університет та кафедра моделювання і програмного забезпечення.

• Вебінар «Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи»

2 тижня тому

15 травня за підтримки Центру забезпечення якості вищої освіти Криворізького національного університету відбувся вебінар від StrikePlagiarism.com на тему «Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи». Модерував зустріч директор з розвитку Plagiat.pl в Україні Максим Маєвський, а спікером виступив виконавчий директор Plagiat.pl Алі Тахмазов.

• #StayHome та готуємось до ЄВІ з іноземних мов на навчання для здобуття ступеня магістра

2 тижня тому

Розпочалась реєстрація на ЄВІ з іноземних мов на навчання для здобуття ступеня магістра. Для організації занять з підготовки до ЄВІ було сформовано групи студентів, які бажають покращити свої знання напередодні складання іспиту, і розпочато заняття в навчальних аудиторіях із застосуванням мультимедійних засобів.

• Вчимося вчити по-новому

2 тижня тому
    Основні зусилля викладачів кафедри електромеханіки, як і всього університету, в останні два місяці були спрямовані на організацію системи дистанційного навчання.

• Бібліотека інформує!

3 тижня тому

Шановні науковці! Видавництво ПП «Технологічний Центр» розробило відео матеріали «В допомогу авторам».Ці рекомендації допоможуть вам знайти відповіді на актуальні питання з підготовки та представлення наукових статей.

• Воєнний літопис ALMA MATER: наш університет в роки воєнного лихоліття 1941 - 1945 рр.

3 тижня тому
    У цьому році Україна та весь цивілізований світ відзначають 75-річчя перемоги над нацизмом. День Пам’яті та примирення 8 травня та День  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни 9 травня є одними із найважливіших маркерів історичної свідомості суспільства.

• Конкурс студентських наукових робіт

3 тижня тому

Інформація про результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності „Науки про Землю” (геологія) в 2019-20 навчальному році

• Вшановуємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

3 тижня тому

• Вступникам на навчання для здобуття ступеня магістра

4 тижня тому
    Доводимо до вашого відома, що реєстрація розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року