• БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

  5 днів тому

  Шановні батьки вступників! Криворізький національний університет запрошує вас на батьківські збори, які відбудуться 20 червня 2019 року у конференц-залі головного корпусу університету за адресою: вул. Віталія Матусевича (колишня вул. XXII партз’їзду),  11. Початок о 18 годині.


 • Лауреат премії Президента України для молодих вчених 2018 року

  1 тиждень тому

  Премію Президента України присуджено доктору технічних наук, професору, завідувачу кафедри автоматизації, комп'ютерних наук і технологій Моркун Наталі Володимирівні за наукову роботу «Автоматизація процесів управління ресурсномістких виробництв збагачення залізної руди» (Указ Президента України №419/2018 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2018 року»).


 • Лекція-зустріч

  1 тиждень тому

  27 травня 2019 року до студентів 2-го курсу спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 281 «Публічне управління та адміністрування» завітала представник департаменту фінансів виконкому Криворізької міської ради Мясоєдова Анжела Миколаївна.


 • Нагородження грамотами виконкому Криворізької міської ради

  2 тижня тому
  Нагородження грамотами виконкому Криворізької міської ради

 • Вітаємо нагороджених орденом академіка В.В.Ржевського

  2 тижня тому
  Вітаємо нагороджених орденом академіка В.В.Ржевського

 • Метінвест інвестує в професійний розвиток криворізьких студентів 3,5 млн. гривень

  2 тижня тому

  28 травня 2019 року може стати знаковою датою в розвитку співробітництва Криворізького національного університету з найбільшими гірничо-збагачувальними комбінатами Кривбасу. У цей день компанія Метінвест підписала Меморандум про співробітництво з нашим університетом. У межах договору лише на стипендіальну програму для студентів Метінвест планує щорічно виділяти близько 3,5 млн. грн., не враховуючи інвестицій на оновлення матеріально-технічної бази.


 • День корпоративної культури Криворізького національного університету

  3 тижня тому
  Цими травневими вихідними відбулася яскрава та захоплююча екскурсія колективу Криворізького національного університету до Запорізької Хортиці та музею ретро автомобілів «Фаетон» за підтримки профспілкової організації університету в особі голови В.П. Щокіна та за ініціативи керівника міжнародного відділу Л. Кругленко.

 • Подаруй усмішку дітям!

  3 тижня тому

  17 травня відбулась поїздка факультету інформаційних технологій з благодійною метою до Комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради. Приємно, що в цьому році до ФІТ приєдналися студенти транспортного факультету.


 • Науковий форум КНУ

  3 тижня тому

  23-24 травня 2019 р. Криворізький національний університет за підтримки Академії гірничих наук України провів щорічну міжнародну науково-технічну конференцію «Розвиток промисловості та суспільства». 


 • Підсумки міжнародної науково-технічної конференції молодих учених і студентів «Проблеми енергозбереження і механізації в гірничо-металургійному комплексі»

  3 тижня тому

  Під патронатом ректорату Криворізького національного університету представники Ради молодих учених разом зі студентською Радою механіко-машинобудівного факультету 25 квітня 2019 року організували й провели Міжнародну науково-технічну конференцію молодих учених і студентів «Проблеми енергозбереження і механізації в гірничо-металургійному комплексі».

   

 • Всеукраїнська олімпіада з гідравліки

  3 тижня тому

  17-19 квітня 2019 р. в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний університет» (м. Харків) відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Гідравліка».

   

 • Футбол: електротехнічний факультет

  3 тижня тому
  Спартакіада між командами факультетів університету продовжується. ЕТФ змагався на футбольному полі з командами факультету інформаційних технологій, гірничо-металургійному та будівельному.

 • Євроклуб «Stream»: створюємо единий європейський простір

  3 тижня тому
  Імплементація ідеї створення єдиного європейського простору наразі є головним акцентом святкових заходів у межах святкування Дня Європи в Україні.

 • Вітаємо з перемогою на Всеукраїнській студентській Олімпіаді з безпеки життєдіяльності

  4 тижня тому

  12-15 травня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» серед студентів вищих навчальних закладів.


 • Міжнародний день сім'ї на факультеті економіки та управління бізнесом

  4 тижня тому

  15 травня у світі відзначається Міжнародний день сім'ї. Це свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу, проблемами сімей.