• Набір слухачів на курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти

вчора

Криворізький національний університет оголошує набір слухачів на курси підготовки до вступу до закладів вищої освіти за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з навчальних предметів:українська мова та література, математика, історія України, фізика, географія, хімія, біологія, іноземна мова (за вибором)

• Для бажаючих стати студентом Криворізького Національного Університету розпочато прийом документів на вакантні місця

1 тиждень тому

ДЛЯ БАЖАЮЧИХ СТАТИ СТУДЕНТОМ КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ВАКАНТНІ МІСЦЯ:

• ЗА СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР» (денна та заочна форма здобуття освіти);
    •  ЗА СТУПЕНЕМ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ ОКР «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» (заочна форма здобуття освіти);
    •  ЗА СТУПЕНЕМ «МАГІСТР» (денна та заочна форма здобуття освіти).

• Вступники КНУ отримали рекомендації на бюджет

2 тижня тому
    Ми з нетерпінням чекали 26 липня 219 року. Саме в цей день за алгоритмом адресного розміщення державного замовлення відбувся розподіл місць.

• Урочистості бакалаврів групи ПН-15 із нагоди отримання дипломів

4 тижня тому

12 липня 2019 року - день визначної незабутньої події у житті бакалаврів факультету інформаційних технологій загалом та випускників групи ПН-15 спеціальності 015 - Професійна освіта зокрема.

• Вручення дипломів випускникам факультету економіки та управління бізнесом

1 місяць тому

На факультеті економіки та управління бізнесом відбулося вручення дипломів магістрам та бакалаврам. Здобутки наших випускників відмітили керівники кафедр і факультету, студентська рада та викладачі у таких номінаціях: «Лідери», «Душа колективу», «Золотий фонд», «Вищій пілотаж», «На шляху до успіху», «Швидкий старт», «Завзятість та наполегливість». Привітала вже дипломованих магістрів і бакалаврів гостя заходу з Національного університету «Львівська політехніка» – доктор економічних наук Мирослава Іванівна Бублик.

• Почалася кампанія по вступу до вишів

1 місяць тому
    З 10 липня стартувала кампания по вступу до вишів. З цього дня  вступники мають змогу подати електронний варіант заяви на рівень бакалавра або магістра. За перші пів дня до КНУ подали понад 100 заяв. Прийом заяв буде тривати до 22 липня.

• Зустріч випускників

1 місяць тому

Зустріч випускників гірничого факультету середини 1970-х років… Вона дивовижна хоча б тим, що колишні одногрупники більш, ніж за 40 років не втратили зв’язки один з одним, хоча невблаганний час та життєві обставини щороку не дозволяють багатьом з них приходити на ці зустрічі: хтось уже пішов з життя, комусь завадила хвороба, дехто виїхав за межі країни, але всі, хто мав можливість, прийшли. Приємно, що хтось приїхав з-за кордону як Сергій Сторчак, котрий багато років працював на керівних посадах у гірничій галузі України, а в останні роки очолює Ukrainian Business Agency in Canada (UBAіC) — федеральну канадську неприбуткову корпорацію, що проголошує своєю метою розвиток ділових відносин між двома країнами.

• Вручення дипломів з відзнакою

1 місяць тому

Лекції, екзамени і захист дипломів уже відбулися. Роки напруженого та успішного навчання  закінчилися. В актовій залі Криворізького національного університету 4 липня зібралися ті, яких називають гордістю головного університету  нашого промислового центру.

• ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ МАЙБУТНІМИ МАГІСТРАМИ СКЛАДЕНО!

1 місяць тому

02 липня 2019 року бакалаври факультету інформаційних технологій і факультету економіки та управління бізнесом проходили Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у м. Дніпро.

• Нагородження Почесними грамотами

1 місяць тому
    26.06.2019 р. представники Криворізького національного університету відвідали виконком Металургійної у місті ради, де відбувся урочистий прийом кращої молоді району та святкова програма «Молодіжний Олімп України» з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України.

• Зустріч випускників

1 місяць тому

Шановні випускники Криворізького національного університету!

Запрошуємо Вас на традиційну зустріч випускників.

• Допомагаємо перемагати

1 місяць тому
    Криворізький національний університет щиро вітає свого переможця, учня 10-го класу Криворізького природничо-наукового ліцею Дениса Медведєва.

• Віртуальна екскурсія

1 місяць тому
    Одним із видів сучасних профорієнтаційних заходів є віртуальна екскурсія до закладу вищої освіти.

• Краса врятує світ

1 місяць тому

Цим виразом керувався декан механіко-машинобудівного факультету КНУ Сергій Дубровський, запропонувавши провести конкурс «Міс випуск - 2019». Пропозиція була підтримана адміністрацією університету. На сцену Палацу молоді та студентів вийшли майбутні зірки – 13 красунь, розумних і перспективних дівчат, які закінчили школу в 2019 році. Серед учасниць дві випускниці вирішили вступати до Криворізького національного університету.

• Батьківські збори у Криворізькому національному університеті

1 місяць тому

З метою більш якісного інформування, адресного підходу до кожного вступника, молодої людини, яка стоїть на порозі вибору майбутньої професії, Криворізький національний університет запросив батьків вступників на батьківські збори, які відбулися 20 червня 2019 року.