• Кампанію декларування - 2020 завершено

  6 годин тому
  Кампанію декларування-2020 закінчено. Декларації посадових осіб КНУ, на яких розповсюджується дія Закону України "Про запобігання корупції", подані в повному обсязі та опубліковані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 • До уваги учасників освітнього процесу!

  6 годин тому
  Актуальна інформація щодо боротьби з корупцією під час сесії

 • Кривий Ріг у книзі

  5 днів тому

  Бібліотека репрезентує віртуальну виставку краєзнавчої літератури до 245 річниці від дня заснування Кривого Рогу.


 • ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

  1 тиждень тому

  За традицією в третій четвер травня  святкується День вишиванки, який було започатковано у 2006 році студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесею Воронюк. Щороку цього дня вся Україна уквітчується візерунками вишиванок.


 • Дистанційне навчання у Криворізькому національному університеті

  1 тиждень тому
  У Криворізькому національному університеті запроваджено карантин (на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року). На період карантину освітній процес у Криворізькому національному університеті переведено в дистанційний режим.

 • Вебінар «Що таке GreenPAK? Розкажемо. Покажемо. Навчимо»

  2 тижня тому

  Викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, а також студенти освітньо-професійної програми «Системи електропостачання промислових підприємств, міст та локальних об’єктів» другого (магістерського) рівня вищої освіти взяли участь у вебінарі, організованому компанією Dialog Semiconductor під назвою «Що таке GreenPAK? Розкажемо. Покажемо. Навчимо».


 • Міжнародний семінар з доповненої реальності в освіті

  2 тижня тому

  13 травня відбувся Третій Міжнародний семінар з доповненої реальності в освіті (AREdu 2020), одним з організаторів якого є Криворізький національний університет та кафедра моделювання і програмного забезпечення.


 • Вебінар «Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи»

  2 тижня тому

  15 травня за підтримки Центру забезпечення якості вищої освіти Криворізького національного університету відбувся вебінар від StrikePlagiarism.com на тему «Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи». Модерував зустріч директор з розвитку Plagiat.pl в Україні Максим Маєвський, а спікером виступив виконавчий директор Plagiat.pl Алі Тахмазов.


 • #StayHome та готуємось до ЄВІ з іноземних мов на навчання для здобуття ступеня магістра

  2 тижня тому

  Розпочалась реєстрація на ЄВІ з іноземних мов на навчання для здобуття ступеня магістра. Для організації занять з підготовки до ЄВІ було сформовано групи студентів, які бажають покращити свої знання напередодні складання іспиту, і розпочато заняття в навчальних аудиторіях із застосуванням мультимедійних засобів.


 • Вчимося вчити по-новому

  2 тижня тому
  Основні зусилля викладачів кафедри електромеханіки, як і всього університету, в останні два місяці були спрямовані на організацію системи дистанційного навчання.

 • Бібліотека інформує!

  3 тижня тому

   Шановні науковці! Видавництво ПП «Технологічний Центр» розробило відео матеріали «В допомогу авторам».Ці рекомендації допоможуть вам знайти відповіді на актуальні питання з підготовки та представлення наукових статей.


 • Воєнний літопис ALMA MATER: наш університет в роки воєнного лихоліття 1941 - 1945 рр.

  3 тижня тому
  У цьому році Україна та весь цивілізований світ відзначають 75-річчя перемоги над нацизмом. День Пам’яті та примирення 8 травня та День  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни 9 травня є одними із найважливіших маркерів історичної свідомості суспільства.

 • Конкурс студентських наукових робіт

  3 тижня тому

  Інформація про результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності „Науки про Землю” (геологія) в 2019-20 навчальному році


 • Вшановуємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

  3 тижня тому
  Вшановуємо День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

 • Вступникам на навчання для здобуття ступеня магістра

  4 тижня тому
  Доводимо до вашого відома, що реєстрація розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року