• Онлайн захід « Я - Магістр»: підсумки

  2 дні тому

  Пошуки шляхів вдосконалення комунікації зі студентами старших курсів про можливість та доцільність навчання у магістратурі, надали змогу провести онлайн захід  «Я – магістр» у форматі нетворкінгу - невимушеного спілкування між студентами, викладачами, працівниками підприємств, магістрантами та аспірантами. Із вітальним словом зустріч відкрила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Кашубіна Ю.Б. Вона підкреслила важливість безперервного навчання – тренду нашого часу, який породжений нагальною необхідністю розвиватися у професії, набувати нових навичок та вмінь.


 • Тренінг у Байройтському університеті в рамках проекту ЕRASMUS+ UTTERLY

  2 дні тому

  22-26 листопада 2021 р. представники Криворізького національного університету прийняли участь у тренінгу для викладачів українських університетів «Викладацька майстерність, центри сертифікації викладачів», який відбувся у Байройтському університеті (м. Байройт, Німеччина).


 • Онлайн захід «Я - магістр»

  5 днів тому
  1 грудня 2021 року о 14:00 відбудеться онлайн захід «Я - магістр».

 • 27 листопада - День пам'яті жертв голодоморів

  5 днів тому
  Цього року виповнюється 100 років від часу першого масового голоду в Україні 1921–1923 років та 75 років від масового голоду 1946–1947 років. Їх жертвами стали сотні тисяч українців.
  Як зазначають в Українському інституті національної пам'яті, викачування продовольства в період запровадження продрозкладки та політики «червоного терору» виснажило запаси українців. Масовий голод у південних регіонах України тривав до літа 1923 року. Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук оцінює втрати українців від надсмертності у 1921–1923 роках на рівні понад 935 тисяч осіб. 40% із них – діти до 14 років.

 • Виховна робота онлайн

  1 тиждень тому

  Одним із викликів реалізації навчально-виховного процесу в умовах дистанційного навчання є здійснення його виховної компоненти. Викладачі кафедри іноземних мов розуміють важливість формування особистості студента, яку просто не можна відкласти на потім.


 • День Гідності та Свободи

  1 тиждень тому
  Уже 7 років поспіль 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Події, які ми вшановуємо сьогодні, назавжди закарбовані в історії країни. Разом збережімо найцінніший здобуток української нації, який загартовувався під час протестів на Майдані Незалежності, а саме, готовність розбудовувати вільну, демократичну та суверенну державу, якою в майбутньому пишатимуться нащадки.

 • Вітаємо з Міжнародним днем студента!

  2 тижня тому
  Вітаємо з Міжнародним днем студента, зі святом юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства. Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей і особистих перемог.

 • Співпраця з British Council - нові можливості для професійного розвитку

  3 тижня тому
  Новий проект професійного розвитку від Британської Ради на платформі #TeachingEnglish OCT це формат навчання, розповсюдження та обміну досвідом викладачів англійської мови для професійного спрямування вищих навчальних закладів України.

 • Академічна доброчесність - це основа якості освіти

  4 тижня тому

  Українська вища освіта змінюється та важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання й наукову діяльність. Зважаючи на це, в Криворізькому національному університеті започаткована традиція проведення онлайн-заходів, присвячених популяризації академічної доброчесності.


 • День захисників і захисниць України

  1 місяць тому

  Державне свято встановлене 14 жовтня 2014 р. указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.


 • Привітання з нагоди свята!

  1 місяць тому
  ​У День захисників і захисниць  України, українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці прийміть найщиріщі привітання і побажання сильної волі, незламного духу, міцного здоров'я, сил, терпіння та мирного неба над головою! 
  Висловлюємо подяку та шану чоловікам і жінкам, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України!
  Нехай оберігає вас і ваші сім’ї Пресвята Богородиця!

 • Поздоровлення П.Й.Федоренку на 85 років

  1 місяць тому

  Вітаємо з 85-річчям Заслуженого працівника освіти України, Лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки і премії Держосвіти СРСР, доктора технічних наук, професора кафедри маркшейдерії

  Криворізького національного університету ФЕДОРЕНКА ПАВЛА ЙОСИПОВИЧА

   


 • Sсience&business startupbootcamp - поєднання наукового та інноваційного потенціалу

  1 місяць тому
  Це щоквартальний захід, який запроваджує Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Фондом розвитку інновацій (Український фонд стартапів) для поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа для пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій, промоції вебплатформи «Наука і бізнес» для взаємодії суб’єктів інноваційного процесу.

 • Університе впевнено крокує до свого 100-річчя!

  1 місяць тому
  04 жовтня виповнилося 99 років з дня заснування нашого закладу вищої освіти! Величний, потужний, конкурентоздатний, сучасний, інноваційний! Він упевнено завдяки спільним зусиллям ректорату, співробітників, здобувачів, випускників, роботодавців, партнерів та інших стейкголдерів крокує до 100-річчя! Щиро дякуємо всім за привітання, теплі слова та приємні спогади! Надзвичайно мотивує бути ще кращими поздоровлення від Президента України Володимира Зеленського!