Загальні положення

Правила внутрішнього розпорядку Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет"

Положення про надання платних освітніх послуг, які можуть надаватись Державним вищим навчальним закладом "Криворізький національний університет"

Наказ №104 від 27.02.2015 р. "Про затвердження нової редакції переліку платних послуг"

Антикорупційна програма Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" на 2018-2020 роки

Наказ №628 від 22 грудня 2015 р. "Про введення в дію Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників та осіб, які навчаються в університеті"

Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників та осіб, які навчаються в університеті

 Наказ №106 від 02 березня 2016 р. "Про внесення змін та доповнень до Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників та осіб, які навчаються в университеті"

Положення про комітет з конкурсних торгів ДВНЗ "Криворізький національний университет"

Положення про введення в дію нової редакції Правил призначення та виплати академічних стипендій, аспірантам і докторантам ДВНЗ "Криворізький національний університет"
План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень у Державному вищому навчальному закладі "Криворізький національний університет"

План дій щодо покращення процесу інтернаціоналізації Криворізького національного університету на 2018-2020 роки. Action plan for enhanced process of Kryvyi Rih National University internationalization for 2018-2020 years

Наказ №282 від 30 серпня 2017 р. "Про введення в дію нової редакції Правил призначення та виплати академічних стипендій студентам, аспірантам і докторантам Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет"

Розпорядження №43 від 03 листопада 2017 р.  "Щодо протидії загрозам функціонуванню інформаційно-телекомунікаційних систем"

Наказ №268 від 25 травня 2018 року "Про затвердження Порядку супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення в Університеті"
Матеріально-технічне забезпечення
Мови навчання