Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених і студентів «Проблеми прикладної механіки енергозбереження та механізації в гірничо-металургійному комплексі»

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ І СТУДЕНТІВ

27-29 квітня 2021 року Криворізький національний університет спільно із закладами вищої освіти Німеччини, Македонії, Грузії, Киргизької Республіки, Білорусії та України проводитиме Міжнародну науково-технічну конференцію молодих вчених і студентів «Проблеми прикладної механіки енергозбереження та механізації в гірничо-металургійному комплексі».

НАУКОВІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1. Економічні та управлінські аспекти, інженерна освіта та наукові дослідження в напрямку енергозбереження та механізації гірничо-металургійного комплексу, ергономіки та екології.

Секція 2. Енергетика. Ефективність використання енергії.

Секція 3. Актуальні проблеми технічних і електромеханічних систем, будівельних комплексів та урбаністики.

Секція 4. Енергоефективні технології  в металургії та збагаченні корисних копалин.

Секція 5. Інформаційні технології і автоматизація технологічних процесів.

Секція 6. Механізація гірничо-металургійного комплексу.

Секція 7. Погляд молоді на сучасні тенденції розвитку гірничо-металургійного комплексу міста (для молодих вчених – студентів коледжів).

Секція 8. Інноваційні технології в машинобудуванні та на транспорті, CAD/CAM/CAE та CALS-технології.

Контакти організаторів конференції:

Паламар Альона Юріївна – заступник голови комітету, голова Ради молодих вчених КНУ, канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри геодезії (098 034 98 40, palamar1alena@knu.edu.ua);

Цивінда Наталія Іванівна – заступник голови комітету, канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри технології машинобудування (096 384 3166, n.i.civinda@gmail.com).