Транспортний факультет

Вул. Пушкіна, 44, м. Кривий Ріг, Україна, 50002

тел. (056)409-78-41

atknu1990@gmail.com

Про факультет

Історична довідка

Транспортний факультет було створено в 1993 р. На факультеті готують фахівців для роботи на автотранспортних підприємствах і організаціях України із забезпечення ефективної, безпечної та якісної експлуатації автомобілів, кар’єрних самоскидів, спеціалізованого автотранспорту, планування, організації та управління вантажними й пасажирськими перевезеннями на міжміських і міжнародних маршрутах; для навантажувально-розвантажувальних робіт на автотранспорті, диспетчеризації автотранспорту, транспортно-експедиційного обслуговування.

Викладачі факультету багато уваги приділяють якості підготовки фахівців для транспортної промисловості, домінуючої в нашому регіоні. Факультет підтримує тісні зв’язки з заводами, гірничо-збагачувальними комбінатами й шахтами. На Північному гірничо-збагачувальному комбінаті створено філію кафедри автомобільного транспорту. Задля підвищення фахової підготовки майбутніх інженерів-механіків на факультеті створено «Автоцентр», до складу якого входять ремонтні майстерні й автомобільні курси; майбутні спеціалісти закріплюють теоретичні знання, набувають досвіду ремонту й обслуговування автомобілів, мають можливість отримати робітничу професію водія.

На кафедрах факультету діють дві наукові лабораторії: лабораторія експлуатаційних матеріалів і лабораторія автомобільних двигунів, у яких студенти та викладачі мають змогу проводити дослідницькі роботи.

Установлюються відносини з іноземними фірмами-виробниками великовантажних кар’єрних автосамоскидів: БелАЗ, Caterpillar, Komatsu тощо. Передбачається подальше розширення співробітництва з їх науковими школами.

На факультеті навчається 209 студентів денної форми та 150 студентів заочної форми навчання. Навчальний процес забезпечують 6 професорів; 1 заслужений тренер Україїни, 12  доцентів; 10 старших викладачів; 5 викладачів; 5 асистентів; 2 старших лаборанта; 1 провідний фахівець; 1 інженер.

Партнери транспортного факультету