Деканат

Вул. Віталія Матусевича, 11

097) 582 26 62, (098) 995 42 28 – питання щодо вступу, (056) 409-17-06; (056) 409-06-17 – деканат, (097) 556-34-56 – інформаційна підтримка

feub_knu@ukr.net

Про факультет


Шановні друзі!

Вітаю вас на сторінці факультету економіки та управління бізнесом ДВНЗ «Криворізький національний університет». Наш факультет – це дружній колектив студентів і викладачів, яких об’єднує одна мета – якісне навчання майбутніх економістів, фінансистів, бухгалтерів та менеджерів, підготовка справжніх професіоналів своєї справи.

Впевнена, що саме факультет економіки та управління бізнесом з двадцятирічним досвідом науково-педагогічної діяльності є відмінним джерелом знань, які допоможуть знайти нашим студентам своє місце в сучасному економічному середовищі.

Будь-яка діяльність потребує економічного планування та обґрунтування, фінансового забезпечення, обліку, аналізу, контролю та управління. Для вирішення всіх цих завдань факультет економіки та управління бізнесом готує висококваліфікованих, конкурентоспроможних і мобільних фахівців.

Випускникам факультету притаманна універсальність. Вони працюють як у сфері малого, середнього та великого бізнесу, так і в органах місцевого самоврядування, апарату державного управління, в комерційних банках, інвестиційно-інноваційних компаніях, в міжнародних корпораціях, а також досягають успіхів в науковій та викладацькій діяльності.

На нашому факультеті функціонує студентський бізнес-центр, який забезпечує спілкування студентів з практиками, потенційними роботодавцями, а також допомагає сформувати необхідні для успішної кар’єри якості: комунікабельність, лідерство, вміння вести ділові переговори, приймати швидкі обґрунтовані рішення.

Перевагою навчання на факультеті економіки та управління бізнесом є те, що студенти отримують такі знання і навички, які дозволяють їм не лише знайти робоче місце, але й розпочати власну справу та створити робочі місця для інших.

На факультеті діє програма подвійного диплому. Наші студенти разом із дипломом Криворізького національного університету мають можливість отримати диплом європейського зразку, навчаючись і університетах Польщі – в Любленській Політехніки та у Вищій школі економіки та інновацій в Люблені.

Навчаючись на факультеті економіки та управління бізнесом студенти мають такі переваги: наявність бюджетних місць; можливість отримання диплому зарубіжних ВНЗ-партнерів; доступну вартість контрактної форми навчання та її незмінність протягом всього періоду; перспективи працевлаштування; наявність гуртожитків, палацу молоді і студентів, бази відпочинку на Чорному морі; можливість самовираження.

Факультет економіки та управління бізнесом забезпечує яскраве студентське життя. На факультеті функціонує первинна профспілка та студентське самоврядування, які захищають права студентів та організовують їх дозвілля. Незабутні враження залишають організовані студентами конкурси «Студентська осінь» та «Студентська весна», екскурсії та пікніки, фотовиставки, благодійні ярмарки. Море емоцій від перемог наших студентів у наукових конкурсах, олімпіадах, в спортивних змаганнях, квестах.

Ми пишаємося нашими студентами, які показують високі результати у навчанні. Ми пишаємося нашими випускниками, які очолюють підприємства та бізнесові структури, знайшли себе у науці, є висококваліфікованими фахівцями, здатними приймати важливі рішення на різних управлінських рівнях. І запрошуємо всіх приєднатися до дружного студентського колективу факультету економіки та управління бізнесом.

З повагою, Марина Володимирівна Адаменко, в.о. декана факультету економіки та управління бізнесом.

КОЛЕКТИВ ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ

Посада

П.І.Б.

Кабінет

Телефон

В.о. декана

Адаменко

Марина Володимирівна

205, корп. 6

423, корп. 1

409-17-06

Заступник декана

Адамовська

Вікторія Сергіївна

219, корп. 6

423, корп. 1

409-17-06

Інспектор

(денна форма навчання)

Мач

Тетяна Володимирівна

210, корп. 6

421, корп. 1

409-17-08

Старший інспектор
(заочна форма навчання)

Кудрицька

Катерина Володимирівна

210, корп. 6

421, корп. 1

409-06-17