Благодійна програма «Сонячні листи»

Громадська організація «Центр соціального лідерства» при підтримці Міністерства соціальної політики України в рамках реалізації всеукраїнської благодійної програми підтримки родин загиблих українських воїнів з 30 травня 2015 року по 1 січня 2016 року проводить благодійну акцію «Сонячні листи», під час якої відбувається листування з родинами загиблих Героїв, надання психологічної та матеріальної допомоги дітям з цих родин, відправка дітей на відпочинок до оздоровчих таборів, збір благодійних внесків та інше.

Враховуючи гостроту цього питання та необхідність виявлення турботи з боку суспільства, запрошуємо студентів університету долучитися до волонтерської діяльності і участі у цьому проекті. За результатами участі в проекті студенти отримають почесну відзнаку «Молодий волонтер».

«Сонячні листи» – благодійна програма соціальної та психологічної реабілітації дітей, які втратили батьків, під час війни на Сході України. Докладніше про благодійну програму «Сонячні листи» можна дізнатися за посиланням: http://www.socialbusiness.com.ua/projects/proekt-sonyachni-listi, координатор програми Оксана Левицька, т. (044) 591-28-48.